Close

Co je to toolbox?  Původně box na nářadí, který je v každé domácí dílně. Ano, název je samosebou anglicky, ale používá s na celém světě.  ToolBox slouží k uspořádání nářadí, kdy každá věc má své místo, celá sestava nezabírá mnoho místa a dá se s ní manipulovat.


V našem případě se však bavíme o zařízení SatisBox, které je o stupínek výše. Nejen že slouží k uspořádání, ale i k perfektní evidenci. Navíc se k položkám v toolboxu nedostane nepovolaná osoba, takže se eliminují ztráty a manka.  A další nesporná výhoda? SatisBox funguje 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu. Je to precizní výdejna nářadí, nástrojů, nebo jiných drahých a nepostradatelných položek.  Nebere si dovolenou a o veškerých pohybech vás online informuje.  Nestane se, že by na displeji SatisBoxu bylo napsáno „Přijdu hned“, „Jsem u lékaře“ ,nebo „Dnes výdej pouze do 12:00hod“.


Veškeré pohyby jsou pod kontrolou a online k dispozici.  Management výroby má tedy okamžitý přehled o důležitých položkách nepostradatelných pro výrobu a umožňuje nové položky operativně doplňovat dle skutečné potřeby.Vaše drahé nástroje se přestanou objevovat v bazarech, na internetových stránkách, nebo v domácích dílnách.

Nadpis vaší služby

Popisek služby, kterou chcete propagovat. Buďte struční, protože lidé nečtou, ale skenují text.